Neden Üyelik Sistemi?

www.tmgdkfirmalari.com tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kuruluşu aramalarında her ilde 1. sayfada ve çoğu zaman 1. sırada yer almaktadır. Bu durum işverenlerin sitede yer alan tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kuruluşlarına ulaşmasına büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca sitede yeralan fiyat teklifi alabilme menüsü işverenlerin TMGDK’lardan çok kısa süre içerisinde fiyat teklifi almasına katkı sağlayarak avantaj sağlamaktadır. Araştırmalarımızda gördük ki işverenler illerinde bulunan tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kuruluşlarını bulmak için bulunduğu ilin yanına TMGD veya TMGDK ibaresini koyarak arama yapmaktadır. Her iki durumda TMGDK Firmaları ilgili aramalarda üst sıralarda yer almakta. Sitemizi ziyaret edenlerin sayısı aylık 7.000’i geçmekte ve bir çok işveren sitemiz üzerinden listelerimizde bulunan TMGDK’lara ulaşmakta. Bu yönünden bakıldığında TMGDK Firmaları tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kuruluşları ile işverenler arasında köprü vazifesi görmektedir.

Eminiz ki Gold ya da Siver Üyelik her halükarda TMGDK’lara katkı sağlamakta.

Üyelik Sisteminin Avantajları

SİLVER ÜYELİK

Bu üyelik sisteminde ilgili ilde ki tmgdk listesine firmanızın iletişim seçenekleri, listeye alfabetik olarak eklenir. O ilde bulunan TMGDK’lar listesine eklenirsiniz ve sürekli olarak listede kalırsınız. Ekstra bir ödemesi yoktur. Ayrıca sitede bulunan eleman ilanlarından da yararlanabilirsiniz. Tüm Silver üyelerimiz sitemizde bulunan TMGD KARİYER linkinden eleman ilanı verebilmektedir. Silver üye olmak için yapmanız gereken İLETİŞİM sayfamızda ki banka hesabına 100 TL yatırıp bu sayfa da bulunan SİLVER ÜYE FORMU‘nu doldurmak.

GOLD ÜYELİK

Gold üyelik sisteminde TMGDK’nuz listede ilk sırada yer alır. Ayrıca işverenlerin yollamış olduğu fiyat teklifleri otomatik olarak kayıtlı mail adresinize düşer. İlgili illerin sayfalarında banner reklamlarınız yayınlanır. Bilgilerinizin altına yerleştirdiğimiz back link sayesinde web siteniz kolayca ziyaret edilebilir. Bu aynı zamanda siteniz için doğal SEO çalışması olacaktır. Sitenizin SEO çalışması için her gold üye sitelerimizde bulunan TMGD/TMGDK BLOG kısmına ayda 5 adet makale ekleyebilecektir. Tüm Gold Üyelerimiz sitemizde bulunan TMGD KARİYER linkinden eleman ilanı verebilmektedir. Gold üyeliğin fiyatlandırmasını öğrenmek için aşağıda bulunan BÖLGE isimlerine tıklayabilirsiniz.

Gold Üyelik yenilenme süresi her yılın Ocak ayının 31’dir. Gold üye olmak istediğiniz bölgede mevcut bir üye varsa yıl sonuna kadar beklemelisiniz. Sizde gold üye olmak istiyorsanız GOLD ÜYE FORMU‘nu doldurun ve yollayın.

GOLD ÜYELERİMİZ

GOLD ÜYE FORMU

TMGDK Firmaları Gold Üye Formu

 

Gold Üye Olmak İstediğiniz Bölge

 

Doğrulama

SİLVER ÜYE FORMU

TMGDK Firmaları Silver Üye Formu

 

Doğrulama